Ładowanie...

Każdy projekt zaczyna się od pomysłu, a następnie przelania zarysu na papier, a następnie przekształcenia go w funkcjonalny budynek. Nie inaczej jest z projektami hoteli. Początkowo rodzi się pomysł, który później trzeba wcielić w życie. Do tego należy zatrudnić sprawdzonych architektów, aby zaprojektowali, wybudowali i urządzili budynek w taki sposób, aby ich Klient był w pełni zadowolony. Tym właśnie zajmują się architekci tworzący zespół Palladium, którzy nie tylko zaprojektowali, ale również wcielili w życie około 20 projektów hoteli. W naszym portfolio możesz zobaczyć wizualizację 3D każdego projektu oraz zapoznać się z innymi realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.

W obecnych czasach branża turystyczna to jedna z najlepiej i najszybciej rozwijających się dziedzin na rynku globalnym. Ludzie coraz częściej decydują się na wyjazdy z dala od domu, między innymi, aby oderwać się od codziennego życia i udać się na zasłużony wypoczynek. Inni natomiast wyjeżdżają na zorganizowane spotkania biznesowe czy konferencje prowadzone właśnie w częściach hoteli specjalnie zaprojektowanych na potrzeby eventów biznesowych. Razem z większą ilością zainteresowanych usługami dotyczącymi branży turystycznej, znacząco zwiększa się ilość hoteli. Ze względu na to nasi doświadczeni architekci coraz częściej zajmują się projektowaniem budynków hotelowych, zarówno dla małych firm, jak i dla większych przedsiębiorstw. Na stronie Palladium architekci w zakładce z portfolio stworzyliśmy kategorię projekty hoteli.

W naszej wielopokoleniowej firmie pracuje wielu utalentowanych pasjonatów sztuki projektowania, którzy z zapałem podchodzą do nowych wyzwań jakimi jest stworzenie z jednego pomysłu, całych przestrzeni dostosowanych do codziennego funkcjonowania. Nasi Klienci mogą liczyć na modernistyczne, a jednocześnie interesujące projekty, w pełni oparte o zamysł nabywcy. Wzorując się na naukach poprzedników, rozwijając się razem z rynkiem i jego ciągłymi uaktualnieniami, dzielimy się naszym doświadczeniem poprzez realizowane projekty. Architektura to nie tylko sama budowla, to serce osób zaangażowanych w jej powstawanie. Dla architekta, każdy projekt jest jak dziecko. A nasze „dzieci” wyróżniają się na tle innych projektów hoteli. Szkicując projekt budynku największy akcent kładziemy na wizję Klienta, ponieważ to właściciel decyduje o wyglądzie budynku i rozmieszczeniu pomieszczeń.

Staramy się być elastyczni, nie narzucając swoich wizji, poddając konstruktywne sugestie, dzięki czemu pomysł Klienta przeradza się w pełni funkcjonalną budowlę, która przyciąga wzrok gości hotelowych i zachęca przytulnymi wnętrzami. Należy pamiętać, iż każdy hotel ma swój własny charakter, zupełnie jak jego właściciel, dzięki temu projektowanie hoteli jest nie tylko wyzwaniem, ale i ciekawym doświadczeniem dla architekta.

Każdy hotel jest inny, jedyny w swoim rodzaju. Wymarzyłeś sobie góralską chatę z bali i spadzistym dachem? Albo być może nowoczesną konstrukcję ze szkła w kształcie sześcianu? Każdą z konstrukcji jesteśmy w stanie nie tylko zaprojektować, ale również wybudować. W zależności od przyjętego stylu budowy i urządzenia wnętrz, hotele mogą być przytulne, przypominające atmosferą rodzinny dom, inne wręcz na odwrót, modernistyczne, surowe i minimalistyczne. Są gusta i guściki, dzięki temu przyszli goście hotelowi mają możliwość wyboru. Nasze biuro projektowe stara się stworzyć różnorodne projekty, które będą satysfakcjonujące dla naszych Klientów oraz będą wzbudzały pozytywne skojarzenia.